Jakość i bezpieczństwo

Nasi drodzy klienci – jesteśmy rodzicami, tak jak Wy, a bezpieczeństwo dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Chcemy by zdrowo rosły i prawidłowo się rozwijały – z dala od chemii, toksyn i wszelkich szkodliwych czynników. Dlatego bardzo starannie dobieramy dostawców naszych materiałów oraz przykładamy ogromną uwagę do detali – na każdym etapie naszej skromnej produkcji.

Tkaniny oraz nici posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, jest on wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Szyjemy z tkanin 100% bawełnianych, wysokiej jakości, nawet po wielokrotnym praniu nie tracą one koloru.

Stosujemy wypełnienia tylko I gatunku, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty (m.in. Oeko-Tex Standard 100), od jednego sprawdzonego polskiego producenta. Wypełnienia poliestrowe cechują się właściwościami antyalergicznymi, jak najbardziej wskazanymi dla niemowląt od pierwszych dni życia. Nasze wypełnienia są puszyste i sprężyste, dzięki czemu produkty z nich uszyte nie deformują się i nie tracą formy, można prać je w pralce (w temp. max 40 stopni, pranie ręczne), bez wybielaczy.